ШАМПИОН И НАЈБОЉИ СТРЕЛАЦ: ФК БАЊА 1957 ОБЕЛЕЖИЛА ПИОНИРСКУ СЕЗОНУ
Председница Фудбалског савеза шумадијског округа, Ивана Мумало, уручила је пехар прваку Пионирске лиге ФСШО, екипи ФК “Бања 1957”, која је одличним резултатима током сезоне заслужено освојила прво место.
Том приликом, признање је уручено и најбољем стрелцу лиге, Страхињи Шевићу, играчу ФК “Бања 1957”, који је са чак 65 постигнутих голова обележио првенствену сезону и дао немерљив допринос успеху своје екипе. Освајањем титуле првака, ФК “Бања 1957” остварио је пласман у Другу пионирску лигу ФСРЗС, где ће у наредној сезони представљати свој клуб и средину у вишем рангу такмичења.
Фудбалски савез шумадијског округа честита ФК “Бања 1957” на освојеном првенству, као и Страхињи Шевићу на изузетном голгетерском учинку и признању за најбољег стрелца лиге, уз жељу за много успеха у предстојећим изазовима.